KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14976350
nr 1497 6350
Lars Arvidsson
(f. 1950), Sverige
Blandteknik, Monogramsignerad LA, "hålnät", pannå, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Lars Arvidsson, svensk bildkonstnär född i Vadstena 1950.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:38:39
22/10 13:59:01
Lars Arvidsson
Läs mer om Lars Arvidsson